Olsztyński Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Zatoka Braniewo 2:1 KS Start Działdowo
Warmia Olsztyn 2:0 Ewingi Zalewo
Stomil Olsztyn 8:0 SKS Szczytno

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Szczytno

• autor: Admin, 2014-09-30 14:13

STOMIL OLSZTYN - SKS SZCZYTNO  8-0

Pierwsza połowa to przewaga naszego zespołu ,z której jednak nic nie wynika .gramy dobrze do pola karnego przeciwnika i nie potrafimy wykończyć dobrych akcji.Pierwsza bramka pada dopiero w 30 minucie spotkania.W drugiej połowie przewaga jest jeszcze większa jednak mimo bardzo dużej ilości stworzonych sytuacji  strzelamy tylko siedem bramek .Bramki w tym meczu strzelili : Przemek Krysiak-3 ,Michał Wojnicki -2, Seba Wojnicki-2 Dawid Bogdański-1
Skład Stomilu: ARTUR WIETOCHA-MACIEK SEREWIŚ, MATEUSZ WASIAK, JAKUB PRZYBYSZ,MATEUSZ SZEWCZUK,JAKUB SKŁADANOWSKI,BARTEK KURTO,SEBASTIAN CAŁKA,SEBASTIAN SZYPULSKI,PZRZEMEK KRYSIAK, KONRAD BALCERZAK.
Po przerwie weszli: KACPER ŻUKIAN,PIOT PUCZEL.PAWEŁ ZAJĄCZKOWSKI,MICHAŁ WOJNICKI I WOJTEK RATAJCZAK

Ewingi

• autor: Admin, 2014-09-25 13:57

EWNINGI ZALEWO-OKS STOMIL OLSZTYN 0-7

Po dwóch derbowych zwycięstwach z Naki Olsztyn 2-0 i z Warmią Olsztyn 5-0 tym razem wyjechaliśmy do Zalewa na mecz z Ewningami.

Od początku spotkania przeważaliśmy zdecydowanie na boisku czego efektem były trzy bramki strzelone przez Konrada Balcerzaka i jedna przez Mateusza Szewczuka.Na poczatku drugiej połowy w naszych poczynaniach wkradł sie chaos jednak nie na tyle żeby w dalszym ciągu nie kontrolować gry. kolejne trzy bramki strzelili po pięknej koronkowej akcji Michał Wojnicki ,Konrad Balcerzak oraz po pięknym strzale w górny róg bramki gości najlepszy tego dnia zawodnik na boisku Mateusz Szewczuk. Nasz zespół zmuszony jest do ciągłych roszad w kadrze meczowej jednak pozwala nam to na ogrywanie wszystkich zawodników. warto podkreślić że w meczu IV ligi zagrało sześciu naszych zawodników: Seba Całka.Junior,Jakub Przybysz, Przemek Krysiak,Mati Wasiak i Seba Szypulski ,którzy zagrali bardzo dobrze i przyczynili się do wygranej rezerw z zespołem Rominty Gołdap.Asysty w tym meczu zanotowali :Junior i Seba Całka.

Ewingi
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Stomil OlsztynSKS Szczytno
Stomil Olsztyn 8:0 SKS Szczytno