Olsztyński Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Mecz

• autor: Admin, 2014-05-26 09:42

LKS PŁOMIEŃ TURZNICA - OKS STOMIL OLSZTYN  0-4

Tym razem zagraliśmy mecz w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Starszych ,Dzięki uprzejmości Trenera Adama Zejera ,który zezwolił naszemu zespołowi zagrać mecz w zastępstwie jego drużyny.
Na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Turznicy przyszło nam się spotkać z przeciwnikiem ,który przewyższał nas fizycznie o kilka lat.
Początek spotkania należał do gospodarzy ,którzy stworzyli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.Jednak po 20 minutach gry ,gra się wyrównała , a nasi chłopcy uwierzyli ,że przewaga fizyczna nie jest na boisku najważniejsza.Pierws
za połowa kończy się bezbramkowym remisem.W drugiej połowie prawie od początki dominujemy na boisku czego efektem są bramki zdobyte przez nasz zespół.Po bardzo ładnych akcjach trzy razy na listę strzelców wpisał się Junior i raz Michał Wojnicki.Końcówka spotkania to ciągłe ataki naszego zespołu i kilka doskonałych sytuacji do strzelenia bramki.
Był to jeden z najlepszych meczy jakie rozegrał nasz zespół .Ogromna wola walki ,determinacja na każdym metrze boiska i umiejętności typowo piłkarskie ,które na bardzo dobrym boisku można było pokazać.
Cały zespół zasłużył na słowa pochwały.Po takim meczu rosną morale zespołu ,wiara ,że potrafimy grać w piłkę i praca ,którą chłopcy  wykonują  na treningach nie idzie na  marne.
Ten mecz pokazał też ,że wielka szkoda że występujemy tylko w  lidze okręgowej juniorów młodszych ,bo taki mecz jak ten w Turznicy potrafi nauczyć o wiele więcej niż kilka meczy w naszej lidze.
Skład Stomilu: MICHAŁ JAKUBIAK -BARTOSZ MICHALEWSKI KRYSTIAN LIPIŃSKI, MATEUSZ WASIAK, MATEUSZ SZEWCZUK - MACIEJ SEREWIŚ, BARTOSZ KURTO, DOMINIK NIESTĘPSKI, NIKODEM BUŁAKOWSKI, DAWID BOGDAŃSKI, JUNIOR-3 Po przerwie weszli: JAKUB  SKŁADANOWSKI ,MICHAŁ WOJNICKI-1 , MAREK KALINOWSKI ,GRZEGORZ GOLIASZEWSKI

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ewingi
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Stomil OlsztynSKS Szczytno
Stomil Olsztyn 8:0 SKS Szczytno